کفپوش تاتامی ورزشی

مجموعه صنعتی آذران فوم جزء بزرگترین تولید کننده های کفپوش تاتامی ،تشک های تاتامی ورزشی و کفپوش های ورزشی می باشد. آذران فوم انواع کفپوش تاتامی و ورزشی را در ضخامت و رنگ بندی های مختلف و با کیفیت عالی در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهد.
کفپوش تاتامی آذران فوم از فوم نرم ای وی آ EVA ساخته شده و مناسب استفاده در مهدکودک ها به عنوان کفپوش مهدکودک و در باشگاه های ورزشی و رزمی به عنوان کفپوش رزمی و تاتامی کاراته، تاتامی جودو و شیاپچانگ تکواندو می باشد. تراکم بالا و کیفیت ماندگار کفپوش تاتامی و تشک های ورزشی و رزمی آذران فوم رمز رضایت مندی طولانی مدت مشتریان و اعتبار آذران فوم به عنوان تولید کننده اصلی انواع تاتامی و فوم در ایران می باشد. کیفیت کفپوش های آذران فوم بسیار بالا و قیمت تاتامی کاراته و ورزش های رزمی و کفپوش مهدکودک بسیار مناسب و به علت عرضه مستقیم از کارخانه بسیار مقرون به صرفه می باشد. آذران فوم محصولات خود را با بهترین کیفیت در اختیار مشتریان قرار می دهد. محصولات تاتامی آذران فوم شامل تشک و کفپوش های تاتامی، از جمله کفپوش تاتامی ۲۰ میل ، تاتامی ۲۵ میل ، تاتامی ۳ سانت ، تاتامی ۴ سانت و ۵۰ میل و تشک تاتامی فدراسیونی ۲۵ میلی متر می باشد. تشک تاتامی فدراسیونی از جنس بسیار مرغوب و مناسب مسابقات رسمی و ورزشکاران حرفه ای می باشد. این محصول مورد تایید و استفاده فدراسیون های رزمی و ورزشی سراسر کشور می باشد و به کرات در مسابقات ملی و بین المللی تکواندو ، کاراته و کونگ فو مورد استفاده قرار گرفته است. از دیگر انواع کفپوش آذران فوم می توان به کفپوش ورزشی چند منظوره ، تشک کشتی و همچنین کفپوش گرانول و لاستیک اشاره کرد.
آذران فوم محصولات خود را با بهترین کیفیت در اختیار مشتریان قرار می دهد. محصولات تاتامی آذران فوم شامل تشک و کفپوش های تاتامی، از جمله کفپوش تاتامی ۲۰ میل ، تاتامی ۲۵ میل ، تاتامی ۳ سانت ، تاتامی ۴ سانت و ۵۰ میل و تشک تاتامی فدراسیونی ۲۵ میلی متر می باشد. تشک تاتامی فدراسیونی از جنس بسیار مرغوب و مناسب مسابقات رسمی و ورزشکاران حرفه ای می باشد. این محصول مورد تایید و استفاده فدراسیون های رزمی و ورزشی سراسر کشور می باشد و به کرات در مسابقات ملی و بین المللی تکواندو ، کاراته و کونگ فو مورد استفاده قرار گرفته است. از دیگر انواع کفپوش آذران فوم می توان به کفپوش ورزشی چند منظوره ، تشک کشتی و همچنین کفپوش گرانول و لاستیک اشاره کرد.

تاتامی 20 میلی ، خرید تاتامی درجه یک ، قیمت تاتامی با کیفیت ، خرید تاتامی رزمی ، خرید تاتامی باشگاهی ، خرید تاتامی برای باشگاه ، قیمت تاتامی درجه یک ، خرید تاتامی دست دوم ، قیمت تاتامی فدراسیونی ، خرید تاتامی فدراسونی ، تاتامی فدراسیونب با کیفیت ، تصویر تاتامی در جه یک ، مشخصات تاتامی درجه یک