کفپوش گرانولی

کفپوش گرانول و لاستیک آذران فوم از با کیفیت ترین انواع کفپوش گرانولی از بازیافت لاستیک تایر، پودر تایر و لاستیک گرانول تولید شده و جهت استفاده در پارک ها، فضاهای عمومی، لابی و ورودی اماکن تجاری و اداری و سالن های ورزشی کاربرد دارد. این محصول به اسامی تایل گرانول ، کفپوش لاستیکی، کفپوش پارک ، لاستیک ضربه گیر و لاستیک گرانول نیز نامیده می شود. مقاومت در برابر برف ، باران ، ضربه و نور خورشید و کیفیت ممتاز کفپوش های گرانول و لاستیکی آذران فوم، از ویژگی های کفپوش گرانول است. فوم کفپوش گرانول و ضربه گیر لاستیکی آذران فوم با استحکام و ضربه پذیری بالا و مقاومت در برابر باد، باران و اشعه های خورشید محصولی بسیار مناسب جهت استفاده به عنوان کفپوش پارک، ضربه گیر زیر دستگاههای بدنسازی، لاستیک ضربه گیر دستگاه های بزرگ صنعتی و ماشین الات، کفپوش لاستیکی مترو، فوم کفپوش باشگاه ایروبیک و بدنسازی و سایر فضاهای رو باز و سربسته می باشد.
کفپوش گرانولی تک رنگ و دو رنگ آذران فوم در دو نوع شانه تخم مرغی و پشت صاف تولید می شود. نوع شانه تخم مرغی کاربد فراوانی در پارک ها یا کارخانه ها و اماکن صنعتی و تولیدی دارد. همپچنین از کفپوش لاستیکی شانه تخم مرغی در محل نگهداری حیوانات نیز استفاده میشود. البته لازم به ذکر است نوع خاصی از این محصول به عنوان کفپوش اصطبل جهت زیر پای اسب نیز توسط آذران فوم تولید و ارایه می شود. این محصول بنا به درخواست مشتریان محترم در ابعاد مختلف ۵۰ در ۵۰ یا ۱ متر در ۱ متر و با ضخامت های ۱۰ میلیمتر ، ۲۰ میلیمتر، ۲۵ میل و ۳۰ میل ، 35 میلی ، 40 میلی ، 50 میلی ، 63 میلی ، تولید می شود. هرگونه سفارش و تغییر در ابعاد و مشخصات این محصول با توجه به امکانات فنی و سفارش مشتریان امکان پذیر می باشد.
تشک گرانولی دارای تمیزی و امنیت بیشتری نسبت به پوشش های چوبی و چمن مصنوعی میباشد.از این محصول می توان در داخل و خارج منزل نیز استفاده کرد. در صورت نصب استاندارد و اصولی شیارهای نازکی که در کف محصول تعبیه شده زه کشی مناسبی را جهت عبور آب مانند کانال انجام خواهد داد .
توجه ما همواره به تامین رضایت مشتریان بوده و فدا نکردن کیفیت تولید را سرلوحه کار خود قرار داده ایم. تجربه و دانش فنی متخصصین آذران فوم و اهمیت توجه به نیاز مشتریان عامی اصلی در کسب رضایت مشتریان از کفپوش گرانول آذران فوم می باشد. این محصول که به عناوینی مانند کفپوش لاستیکی، گرانول، کفپوش باشگاهی ، کفپوش پارک و لاستیک ضربه گیر نیز نامیده می شود با کیفیت عالی و دوام بالا در برابر آب و آفتاب به مشتریان گرامی عرضه می گردد. لازم به ذکر ا ست این محصول جز تولیدات صادراتی شرکت ما می باشد. از این رو مفتخریم سالانه به طور مدام این کالای با کیفیت ایرانی را جهت تجهیز باشگاه و استفاده های ورزشی و سایر موارد به کشورهای همسایه مانند عراق آذربایجان و افغانستان، ترکیه ، گرجستان ، عمان ، قطر ، دبی ، ترکمنستان صادر میکنیم .

کفپوش گرانولی درجا ریز

کفپوش گرانولی درجا ریز

کفپوش گرانولی پایه دار و شیار دار

کفپوش گرانولی پایه دار

کفپوش گرانولی تخت


خرید آسان

مشاوره کاملا رایگان با متخصصان تجهیز باشگاه

ضمانت معتبر

مشاوره کاملا رایگان با متخصصان تجهیز باشگاه

استاندارهای بین المللی

مشاوره کاملا رایگان با متخصصان تجهیز باشگاه

مشاوره 24 ساعته

مشاوره کاملا رایگان با متخصصان تجهیز باشگاه


جسرنا وأنت

images
تابعنا على وسائل التواصل الإجتماعي

کفپوش گرانولی ، گرانول ، خرید گرانول بدنسازی ، خرید کفپوش گرانولی ، کفپوش باشگاه بدنسازی ، قیمت گرانول بدنسازی ، گرانول بدنسازی صادراتی ، گرانول بدنسازی دست دوم