در این مقاله چمن مصنوعی را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد ...

چمن مصنوعی :

امروزه با توجه به میزان کاهش آب در سراسر جهان و هزینه بر بودن نگهداری چمن طبیعی خیلی از کشورها چمن مصنوعی را جایگزین چمن طبیعی کرده اند.
در همین راستا نه تنها زمین های ورزشی بلکه میادین شهر، خیابان ها و پارک ها هم به دنبال تغییر چمن طبیعی به چمن مصنوعی هستند.
سیاست دولت ها به حفظ بیشتر منابع آبی و منابع مالی است از این رو در کمتر شهر و یا روستایی این نوع چمن دیده نمی شود.
چمن مصنوعی شرکت آذر لاستیک آسیا

چمن مصنوعی به طور کلی به دو دسته چمن فوتبالی و چمن تزئینی تقسیم شده است .

چمن مصنوعی تزئینی :

این محصول تزئینی مناسب تمام محل هایی است که پیش از این از چمن طبیعی استفاده میشد مانند پارک ها، باغ ها، ویلا ها، مهدکودک ها، محل بازی کودکان، منازل، روف گاردن ها، پشت بام ها، میادین اصلی شهر و… .

همانطور که در بالا هم گفته شد این محصول همانند چمن طبیعی موجب تغییر فضای بصری شهر و محل زندگی میشود با این تفاوت که دیگر نیازی به هزینه های سالینه بسیار بالا برای نگهداری حظف شده اند.

اندازع و ارتفاع این چمن ها از 8 میلی متر شروع میشوند و تا 30 میلی متر قابل تغییر هستند و مدل ها و رنگ ها و طرح های بسیار زیادی در این نوع چمن وجود دارد از مدل پاییزه تا مدل مناسب زمین گلف !

چمن تزئینی شرکت آذر لاستیک آسیا

چمن مصنوعی فوتبالی :

یکی از مواردی که نه تنها در ایران بلکه در سراسر جهان توجه زیادی بع آن شده است تغییر چمن طبیعی به چمن مصنوعی است.

این چمن در ارتفاع الیاف 25 تا 50 میلی متر در رنگ ها و مدل های مختلف وجود دارد.

حذف آبیاری دائمی و روزانه، حذف هرس کردن های پشت سرهم، نگهداری های سنگین و از همه مهم تر کمک به حفظ آب های در دسترس از ویژگی های این چمن است.

چمن مصنوعی شرکت آذر لاستیک آسیا

شرکت آذر لاستیک آسیا و چمن مصنوعی فوتبالی ...

شرکت آذر لاستیک آسیا با تکیه بر تجارب دیرینه خود و با بهره گیری از متخصصین نصب در طول سالیان دراز، نصب و تحویل تعداد کثیری از زمین های چمن مصنوعی در سراسر جهان گام مهمی در تغییر و تحول صنعت فوتبال داشته است. نصب و تحویل انواع باشگاه های مطرح کشور مانند ورزشگاه الغدیر ناجا، ورزشگاه مس رفسنجان، ورزشگاه رسول خطیبی، ورزشگاه کریم باقری و چندین پروژه ملی دیگر از تجارب این شرکت است. استفاده از مواد اولیه مرغوب، نصب توسط متخصصین مجرب و دستگاه های به روز نصب باعث معروفیت بیش از بیش این شرکت و رضایتمندی مشتریان گرامی شده است.

برای دیدن سایر محصولات شرکت آذر لاستیک آسیا کلیک کنید.