درباره ما

شرکت آذر لاستیک آسیا

شرکت آذر لاستیک آسیا در سال 1391 با هدف کمک به محیط زیست و حل معضل انباشت بیش از حد لاستیک های فرسوده با افتتاح یک واحد کارخانه بازیافت لاستیک فرسوده از نوع سواری آغاز به کار کرد.

 

سالها بعد با پیشرفت تکنولوژی و بروز رسانی دستگاه ها توانستیم خط بازیافت لاستیک های کامیونی را هم در شرکت راه اندازی کنیم تا بتوانیم علاوه بر مشکل لاستیک خودرو های سواری ، تایر خودرو های کامیونی را هم از طبیعت بازیافت کنیم .

 

شرکت آذر لاستیک آسیا هم اکنون با بهره گیری از تکنسین های متخصص و دستگاه های به روز توانایی بازیافت سالیانه بیش از 2000 تن انواع لاستیک را دارد .

پس از سالها تلاش مستمر و افزایش مستمر بهره وری کارخانه با افتتاح واحد تولید کفپوش توانستیم از خام فروشی گرانول بازیافت شده جلوگیری کنیم و گام بزرگی در مسیر کمک به تجهیز باشگاه ها و محل های بازی کودکان برداریم.

 

شرکت آذران لاستیک آسیا در طول دوره فعالیت خود با بهره گیری از انواع دانش بازاریابی، تحقیق بازار، توسعه محصول توانسته است انواع کفپوش ها را با اندازه ها، قالب ها، رنگ ها، استاندارد ها و ضخامت ها تولید کند تا نیاز مصرف کننده با سلیقه های مختلف را بر طرف سازد.

 

کسب استانداردها و گواهی های مختلف در زمینه تولید انواع کفپوش باعث شده تا مشتریان شرکت آذر لاستیک آسیا بتوانند با خیال راحت نسبت به خرید از این شرکت اقدام کنند.

 

در تمام طول دوره فعالیت شرکت آذر لاستیک آسیا هدف مدیران عالی این شرکت بهبود کیفیت مستمر و رضایت حداکثری مشتری از محصولات بوده است.

چشم انداز توسعه

فروش و فتح بازارهای جهانی

شرکت آذر لاستیک آسیا با بهره گیری از علم نوین فروش و همچنین رصد دائمی انواع بازار ها با هدف فتح و حضور در بازارهای بزرگ دنیا کارش را آغاز کرد.

در طول مسیر توسعه با فراز و فرود های بسیار بزرگی همراه بودیم و پس از سالها تلاش و استمرار و تسلیم نشدن سر انجام با تولید محصول های با کیفیت بازار های جهانی و کسب استاندارد های بین المللی علاوه بر برطرف کردن نیاز داخل کشور توانستیم برای بار دیگر نام ایران و ایرانی را در سطح جهان پر آوازه کنیم.

 

اکنون تمام محصولات شرکت آذر لاستیک آسیا در بازاهای کشوهای بزرگی همچون ترکیه، روسیه، گرجستان، امارات، عربستان، عراق، افغانستان و بسیاری از کشورها در حال فروش است.

 

حضور و رقابت در اکثر بازار های فوق و رقابت با برند های بزرگ و نامدار جهان جز با تلاش، همت و توجه به کیفیت دست نیافتنی بود.

 

در سال های پیش رو این نوید را به ایران و ایرانی میدهیم که محصولات ما در بسیاری از کشورهای اروپایی و آمریکایی حضور فعال داشته باشد.

به امید ایران ، به امید موفقیت.